Stowarzyszenie "Wartościowa Książka"

„Urodziłam się na nowo” Wiesława Leszczyńska-Lazar

Dodaj komentarz

urodzilam-sie-na-nowo-wieslawa-leszczynska-lazar-wartosciowa-ksiazka

Książka Wiesławy Leszczyńskiej-Lazar pt.”Urodziłam się na nowo” to historia kobiety, która odzyskała zdrowie w wyniku powrotu do naturalnego sposobu odżywiania, ziół oraz duchowej pracy nad sobą. Kobiety, która uświadomiła sobie odwieczne prawa życia zgodnego z Naturą. Swoją metamorfozę z kobiety bardzo schorowanej i pogrążonej w depresji w osobę zdrową, promieniejącą siłą i radością życia określa mianej swojego „nowonarodzenia”. Faktycznie Jej odnowa i historia robi wrażenie i budzi uznanie.

Już na wstępie Wiesława Leszczyńska-Lazar określa temat książki słowami: „aby zawsze być zdrowym, młodym, pięknym i cieszyć się życiem”. Duży nacisk kładzie na pozytywny sposób myślenia o sobie i swoim otoczeniu. Przestrzega przed różnego typu truciznami czyhającymi na człowieka we współczesnym Świecie. Docenia cudowność i inteligencję ludzkiego ciała oraz jego możliwości do samouzdrawiania się. Zachęca do niekrzywdzenia żadnych istot żyjących, czego naturalną konsekwencją jest przejście na roślinny sposób odżywiania się.

Stowarzyszenie doceniło niezwykle sugestywny język, którym posługuje się Autorka książki. Przytaczane przez nią argumenty i dowody są „wzięte z życia”, logiczne, wręcz nie do podważenia. Wszystko o czym pisze, jest poparte jej własnym doświadczeniem. Książka bez wątpienia warta jest przeczytania. Potrafi zmienić świadomość i poszerzyć sposób patrzenia na otaczający nas Świat.

Jedyne zastrzeżenie członków Stowarzyszenia dotyczy reklamy produktów zielarskich podanych na końcowych stronach książki. Członkowie Stowarzyszenia wychodzą bowiem z założenia, że najlepsze są zioła rodzime, które każdy człowiek może znaleźć w swoim najbliższym otoczeniu i sam je sobie pozyskać.

Niemniej jeśli ktoś z Państwa natrafi gdzieś na tę książkę, proszę nie przechodzić koło niej obojętnie. Serdecznie zachęcamy do jej przeczytania. 🙂

Reklamy

Autor: Wartościowa Książka

Strona poświęcona Stowarzyszeniu "Wartościowa Książka".

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s