Stowarzyszenie "Wartościowa Książka"

Potęgą podświadomości Świat stoi

Dodaj komentarz

Dzien-Kobiet-Kwiejce Nowe-Stowarzyszenie-Wartosciowa-Ksiazka-Potega-podswiadomosci-Swiat-Ksiazki-EkoHellux

Dnia 12 marca podczas lokalnych obchodów Dnia Kobiet w Kwiejcach Nowych, Stowarzyszenie „Wartościowa Książka” wręczyło uczestniczącym weń Paniom z Gminy Drawsko po egzemplarzu niezwykle Wartościowej Książki: „Potęgi podświadomości” Josepha Murphy’ego.

Przeprowadzenie całej tej prospołecznej akcji było możliwe dzięki Wydawcy ww. publikacji, tj. Wydawnictwu Świat Książki. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować niniejszej organizacji za zaangażowanie w działanie na rzecz dobra ogółu.  Dziękujemy Państwu zarówno za wydanie „Potęgi podświadomości” na polski rynek, jak i jej popularyzację. Jak twierdzą członkowie Stowarzyszenia „Wartościowa Książka”: gdyby lektura Josepha Murphy’ego była obowiązkowa w szkole – mentalność polskiego narodu mogłaby ulec diametralnej zmianie w kierunku pozytywnym.

Uprzejmie dziękujemy również firmie EkoHellux z Kluczborka za dostarczenie nam miłych dla oka, estetycznych, schludnych, a nade wszystko ekologicznych papierowych torebek do zapakowania książek.

Niechaj dobre, czyste intencje, zamiary i pomysły zawsze towarzyszą Państwu w Waszej działalności, trwale zmieniając oblicze tego Świata na lepsze.

Reklamy

Autor: Wartościowa Książka

Strona poświęcona Stowarzyszeniu "Wartościowa Książka".

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s