Stowarzyszenie "Wartościowa Książka"

Akcja prospołeczna w Kwiejcach Nowych

Dodaj komentarz

Anastazja-Wladimir-Megre-Akcja-prospoleczna-Kwiejce Nowe-Stowarzyszenie-Wartosciowa-Ksiazka

Dnia 10 marca w Kwiejcach Nowych podczas obchodów Dnia Kobiet miała miejsce akcja prospołeczna zorganizowana przez Stowarzyszenie „Wartościowa Książka” polegajaca na wręczeniu zgromadzonym w świetlicy wiejskiej Paniom po egzemplarzu dwóch pozycji książkowych nazywanych ogrodniczym duetem idealnym: „Anastazji” Władimira Megre oraz „Ogrodu tętniącego życiem” autorstwa Johanny Paungger i Thomasa Poppe’a.

W obu wyżej wymienionych książkach zawarte są istotne, a niejednokrotnie także unikalne i przełomowe informacje na temat uprawy roślin oraz odpowiedniego stosunku do nich. Warto zaznaczyć, że „Anastazja” nie ogranicza się jedynie do ogrodów, ale zawiera także inne, bardzo interesujące informacje z różnych dziedzin życia.

Dzięki współpracy ze Związkiem Międzygminnym „Pilski Odział Gospodarki Odpadami Komunalnymi” PRGOK w Pile Panie z terenu gminy Drawsko obdarowane zostały również materiałami informacyjnymi dotyczącymi uniwersalnych zasad selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Cała akcja miała charakter pro Natura i związana była z poszerzaniem szeroko rozumianej świadomości ekologicznej oraz egzystencjalnej.

Ziarno zostało zasiane…

 

Autor: Wartościowa Książka

Strona poświęcona Stowarzyszeniu "Wartościowa Książka".

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s